22 marca 2009

WOLNE MIEJSCA W 20RCKRSZanim napiszemy o wolnych miejscach, przypominamy o płatnościach: za kwiecień płacimy do końca marca.
Tradycyjnie - gotówka lub przelew. Jeśli zamierzasz zrezygnować z dalszego udziału w zajęciach miło będzie jeśli nas o tym poinformujesz, byśmy mogli dać szansę kolejnym osobom.
Z góry odpowiadamy też na standardowe pytania:
Jeśli jesteś chora(y), wyjechałaś(eś) lub cokolwiek innego - zadzwoń do rodziny lub znajomej i poproś, by ktoś dokonał wpłaty za Ciebie - to trwa tylko chwilę.

A teraz do tych, którzy chcieliby dołączyć do ekipy tancerzy Twenty Rockers - mamy dla Was 3 dobre informacje:

01
Zastanawiasz się, czy jest sens zaczynać, kiedy grupa do której chcesz dołączyć tańczy już od stycznia? JEST SENS! Nasi zdolni instruktorzy sprawnie pomogą Ci wdrożyć się w styl tańca oraz grupę. Koleżanki i koledzy z grupy na pewno nie odmówią Ci pomocy, jeśli czegoś nie zrozumiesz. Pomyśl też, że każdy taniec to szeroki asortyment ruchów, więc ciągle będzie coś nowego - zawsze coś dla Ciebie.
Jeżeli to wszystko Ci nie wystarcza, zawsze jest możliwość umówienia się z instruktorem na lekcje indywidualne (o szczegóły pytaj w Twenty).

02
Listy rezerwowych do prawie wszystkich stylów tańca są już bardzo krótkie. Zawierają dosłownie po 2-3 osoby lub wcale! (dla porównania - 3 miesiące temu ich stan to 5 - 20 osób). A to oznacza, że jeśli jak najszybciej wyślesz nam swoje dane (imię, nazwisko, wiek, nr tel i grupę w której chcesz ćwiczyć) na zapis@twenty.pl to możliwe, że w najbliższym czasie zadzwonimy do Ciebie z informacją, że zwolniło się miejsce i możesz zacząć tańczyć! Niech wypowiedzą się te osoby, które się o tym przekonały i wskoczyły z rezerw na listę grupy zajęciowej.

03
Są też style, w których są miejsca i nie trzeba czekać. Należą do nich: House, Flamenco, Breaking, Capoeira dla dzieci i Capoeira początkująca (starsi).

HOUSE (X1, X2):
Dynamiczny, bardzo freestylowy taniec uliczny. Jest mieszanką wielu styli, ale ma niepowtarzalne flow, które nakręca Cię na jeszcze więcej. Prowadzi je nasz pokręcony instruktor Gruszka, który zaraża tańcem każdego, kto z nim rozmawia. Zobaczcie go w akcji:
FLAMENCO (F1):
Niezwykle piękny i czarujący taniec kobiecy (lecz nie tylko dla kobiet). Pochodzi z gorącej Hiszpanii i jest powiązany z tradycją andaluzyjskich Cyganów. Nasza instruktorka Ania jako pierwsza zaczęła tańczyć w naszym regionie i swoją wiedzę świetnie przekazuje uczestnikom zajęć.
CAPOEIRA DLA DZIECI DO 12 LAT (C1):

Jest to jeden z najbardziej ogólnorozwojowych sportów. sztuka walki, taniec, akrobacje, muzyka, śpiew, energia. Kształci nie tylko koordynację ogólnoruchową, gibkość, zmysł równowagi ale także rozwija muzycznie a do tego wspaniała zabawa. Sekcja specjalnie stworzona z myślą o dzieciach.
Odwiedź także: www.bialskacapoeira.org
CAPOEIRA DLA POCZĄTKUJĄCYCH POWYŻEJ 12 LAT (C2):

Brazylijska sztuka walki z elementami tańca. Bogata tradycja, ciekawa kultura, niepowtarzalny klimat.
Odwiedź także: www.bialskacapoeira.org i www.unicar-capoeira.pl
Zapisy i informacje:
zapis@twenty.pl
503 132 969
www.twentyrockers.pl

5 komentarzy:

Anonimowy pisze...

chętnie bym sie na cos jeszcze zapsiała, ale nie mam czasu. Dlatego mam nadzieje,że w wakacje zrobicie grupy wakacyjne. To byłoby super!

Anonimowy pisze...

a ja bym chchiała oboz, chociaż kilku dniowy;]]!nad jakieś jezioro, albo pod namioty , razem z instruktorami;p!

Anonimowy pisze...

oj nie pod na mioty;p ale oboz ! i proste ze z instruktorami bo ktos uczyc musi;d jesli nieplanujecie nic na wakacje to odrazu powiedzcie nie pozwolcie nam nawet robic sobie nadzieje;p

Anonimowy pisze...

mam pytanie co do wpłat na kwiecień. zbliżają sie swieta i mysle ze wtedy akurat zajęc nie bedzie tak? i czy wpłata poprzez to sie zmniejszy?

TWENTY ROCKERS pisze...

przez styczen i luty mieliscie 4 lub 8 treningow w miesiacu. w marcu niektore grupy mialy 5 lub 9 i nastepne miesiace beda wygladaly podobnie. Czy w zwiazku z tym podnosimy Wam oplaty? Nie.

Ceny zajęć to są ceny MIESIĘCZNE i nie sa uzaleznione od ilości Waszych zajęć.

z tego co nam wiadomo to tylko niedziela 12ego i poniedzialek 13ego sa dniami wolnymi od pracy, wiec az tak duzo zajec Wam nie przepada.

z reszta o wszystkim bedziemy jeszcze informowac

pozdrawiamy ;]