5 czerwca 2009

WOLNE MIEJSCA I NOWOŚCI


Twenty Rockers zmienia się z każdym tygodniem. Jedne zmiany są mniej widoczne, inne bardziej, jeszcze inne tylko w internecie...
Dwie ostatnie najbardziej widoczne zmiany to (jak już zauważyliście) nowa elewacja oraz tańcząca kobieta, którą widać zaraz po wejściu do budynku. Dokładamy wszelkich starań, by było tego wszystkiego jeszcze więcej.

Ale nie o tym chcieliśmy napisać ;]
Są wolne miejsca! I to do wszystkich grup.
Jeśli do tej pory nie załapałeś/aś się na zajęcia, masz szansę spróbować już teraz!
wyślij nam maila na zapisy@twenty.pl

Wiemy też, że z niecierpliwością czekacie na wakacje a jeszcze bardziej czekacie na info z naszej strony odnośnie wakacyjnych zajęć.
W związku z tym mamy dla was 2 informacje:
najpierw zła: w lipcu nie ma regularnych zajęć (z wyjątkiem flamenco i breakingu)
teraz dobra: sierpień będzie wypasiony! Będzie obfitował w najprzeróżniejsze warsztaty z salsy, newstyle'u, tańca brzucha, breakingu, new age i wielu innych styli (nie wykluczamy w tym: ragga jamu, popingu, lockingu, streetdance'u) a także w warsztaty streetart/graffiti i fotograficzne! Będzie tego dużo i pełno.
Niestety z racji tego, że nadal czekamy na odpowiedzi od niktórych instruktorów, nie możemy jeszcze opublikować pełnego planu zajęć, ale obiecujemy zrobić to jak najszybciej się da.
Tymczasem trenujcie dalej!

1 komentarz:

TWENTY ROCKERS pisze...

:)

20 czerwca // lotnisko // pokaż na co Cie stać!

ps - polecamy:
http://images.google.pl/images?hl=pl&client=firefox-a&rls=org.mozilla:pl:official&um=1&q=make+peace+not+war+poster&sa=N&start=0&ndsp=18