14 grudnia 2008

20ROCKERS DZIAŁA!


Pomimo remontu i polowych warunków, w 20ROCKERS dużo się dzieje. Za nami pierwsze projekty foto!

Ostatni weekend, wbrew pozorom, był bardzo pracowity. Prace remontowe zostały wstrzymane, a ekipa zajmująca się renowacją pomieszczeń miała mały urlop ;) Na miejscu został tylko nasz fotograf, który pocisnął ponad 13 godzin focenia, a związku z tym kilka mocnych zdjęć! Było ciężko, długie godziny przygotowań i masa pracy. Ale opłaciło się! W połączeniu z niepowtarzalnym klimatem 20ROCKERS i masą pozytywu wśród ludzi na miejscu, te dwa dni były naprawdę udane.
Mieliśmy na miejscu stylizowaną sesję - relacje między szefem a pracownicami, promocyjne foty producenta muzycznego, sesję 'flow' z której zdjęcia wykorzystamy na udekorowanie Szkoły Tańca, oraz dwa prywatne projekty. Do pomocy Arielowi, przybył Piotrek 'Soulab' Grzegorzewski, który sam fotografuje od kilku ładnych lat. Chłopaki dali z siebie wszystko, a efekty ich pracy będą publikowane na portfoliach obydwu, oraz ścianach 20ROCKERS.

Jeżeli potrzebujecie jakichś kreatywnych fot, albo chcecie zrealizować niebanalny projekt fotograficzny (osobno, bądź w połączeniu z designem z wyższej półki) spokojnie możecie zgłosić się z tym do naszego Studia Projektowania Graficznego!

20ROCKERS nie śpi ;] Ciągle możecie zapisywać się na zajęcia!

Portfolio Ariela: www.arielhajbos.com
Portfolio Piotrka: www.cjm.pl/Sou1ab.php

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

proszę o wytłumaczenie co znaczy klasa międzynarodowa A u Pani Juszczyk cz to jest Salsa czy taniec towarzyski bo nie wiem o co chodzi?Po za tmy jka sie dowiedziałam klasa taneczna A nie klasa miedzynarodową.

TWENTY ROCKERS pisze...

Klasa Pani Juszczyk ma klasę A w tańcu Toważyskim, który uprawia od wielu lat.
Jest to klasa międzynarodowa.

Szczegółowe informacje można będzie uzyskać bezpośrednio u Pani Juszczyk przy okazji zajęć w Twenty Rockers a dokładniejszy opis każdego instruktora pojawi się na naszej stronie internetowej jak tylko zostanie uruchomiona jej nowa wersja. Zapraszamy.