29 grudnia 2008

LISTY GRUP

Chcielibyśmy Wam opowiedzieć trochę na temat zapisów w Twenty Rockers.
Część grup jest już wypełniona kompletem osób. Ale są też grupy, w których zostały jeszcze wolne miejsca.
Chcesz się zapisać do grupy, ale słyszałeś/aś, że nie ma już miejsc? Zapisz się tam pomimo tego! Dlaczego? Ponieważ zdarza się tak, że niektóre osoby zmieniają grupy, bądź rezygnują z zajęć. Niektórzy zaczęli już emigrować, inni zaczną za miesiąc albo dwa (wiemy to z naszego bogatego doświadczenia). A wtedy my dzwonimy do osób z list rezerwowych (czyli możliwe, że właśnie do Ciebie) i zapraszamy na zajęcia.
Ponadto, jeżeli będziemy organizować jakiekolwiek wydarzenie związane z tańcem, który Cię interesuje, również będziesz na niego zaproszony/a. Nie pozwolimy Ci zapomnieć o nas i o Twym ulubionym stylu tańca!

6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

a co jeśli nie będę w stanie nadrobić tego, czego nauczyła się grupa zanim dołączyłam do niej z listy rezerwowej?

Anonimowy pisze...

Powinniście zamykać drzwi ;P Dziś przechodziłyśmy z koleżanką obok i drzwi były uchylone! To wielka pokusa i stałyśmy tam chyba z 15 minut... Po za tym ten lufcik nad drzwiami nas też nie powstrzyma, przyniesiemy kiedyś drabinę i zalookamy, to wielka pokusa dowiedzieć się jak to wszystko wygląda! Nie kuście losu proooszę ^^

Anonimowy pisze...

Ciekawość to pierwszy stopień do wiedzy ! Więc było wejść i oswoić się z nowoczesną odsłoną tego miejsca. Te skrzypiące schody, zapach książek nie powtarzalny klimat. Ja raz wpadłem żeby zobaczyć jak to wogóle z bliska wygląda i było, jest i będzie pięknie.

Anonimowy pisze...

Tak ale możliwe że wykonawcy nie byliby chyba zadowoleni :P Jak się nadarzy kolejna okazja może się nie powstrzymam. Czy 20R zorganizuje coś na sylwestra? Czy raczej sami gdzieś balujecie?

TWENTY ROCKERS pisze...

dzieki za cieple slowa

niestety nie da sie wyzerowac zajec tylko dlatego, ze jedna osoba jest nowa. jednak wierzymy, ze grupy beda na tyle zgrane i otwarte, ze kazdy bedzie pomagal kazdemu, wiec na pewno otrzymasz pomoc nie tylko ze strony instruktora.

drzwi czasem ciezko trzymac caly czas zamkniete ;] dobrze ze nie weszlyscie, bo nic tu ciekawego nie ma ;] bedzie ciekawie dopiero za pare dni ;]

na sylwestra organizujemy na pewno remont. czy cos poza tym? jesli tak to raczej nie organizujemy. znajdziemy sie gdzies niewiadomo gdzie i bedzie tak, by rano znow moc wrocic do klejenia, malowania i montowania ;]

pozdrawiamy!

tobi pisze...

to ja się wypowiem jeżeli chodzi o breakin niema z tym problemu każda nowa osoba zacznie od początku nawet jeśli reszta grupy będzie daleko do przodu. Akurat w tym tańcu każdy rozwija się z inną "prędkością"