1 grudnia 2008

TWENTY ROCKERS RUSZA!Trzy elementy - jeden wypasiony projekt.
Szkoła tańca, akademia Capoeira i studio projektowania graficznego. Soczyście, prawda? Szykuj czas od stycznia. Konkretna ekipa zrobi Ci dobrze ;]Szkoła tańca oferuje najróżniejsze style do opanowania: Breaking, Flamenco, Hip-hop, Jazz/Modern/Show, NewAge/pop bądź Salsę. Rusz swój umysł i ciało! Taniec to najłatwiejszy sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji. W naszej szkole odnajdziesz styl pasujący do Ciebie. Może to być ogniste Flamenco albo zmysłowa Salsa. A może tańczysz przed lustrem, gdy puszczają najnowsze kawałki w radiu? – na zajęciach z Hip-Hop i NewAge/Pop nauczysz się ruszać do rytmów które uwielbiasz. Jeśli jesteś indywidualistą i posiadasz unikalny styl to breaking jest dla ciebie – pozwól swojemu ciału pokonywać bariery! Modern /Jazz jest mieszanką energii i dynamiki z płynnymi ruchami oraz klasycznego baletu z nowoczesnymi technikami - taniec z przekazem.
Nie oszukujmy się... przecież wiemy, że kochasz tańczyć!


Niewielu z nas ma szanse jechać do słonecznej Brazylii, a jeszcze więcej nie zdaje sobie sprawę z tego, że ma Brazylię na wyciągnięcie ręki.
Capoeira to ruch, śpiew, muzyka, akrobacje, filozofia, radość oraz reszta pozytywnych emocji. I to wszystko prosto z Salvador da Bahia.
Poza tym, trening tej brazylijskiej sztuki walki to ogromna dawka energii oraz najlepszy sposób na odreagowanie i oderwanie się od codzienności. Nawet styczniowy wieczór stanie się dla ciebie piekielnie gorący! Sprawdź co tak naprawdę potrafi Twoje ciało!


Wiek nie jest istotny. W Twenty Rockers funkcjonują trzy grupy wiekowe: do 12 lat, 12-29 i powyżej 30 lat. Co więcej wszystkie zajęcia (z wyjątkiem Salsy i Capoeira) są prowadzone w grupach do 15 osób. Do dyspozycji jest klimatyczna sala z lustrami oraz przygotowana na wzór brazylijskich - akademia de Capoeira.


Teraz uwaga! Zapisy trwają do końca grudnia 2008, a wszystkie zajęcia ruszają od 5 stycznia 2009!
Jeżeli Ty albo ktoś z Twoich znajomych, bądź rodziny jest zainteresowany - naprawdę nie ma na co czekać! Liczba miejsc ograniczona, a w każdej z grup decyduje kolejność zgłoszeń.


To co nas wyróżnia w designie to świeżość, oryginalność oraz umiejętność dopasowania się do klienta. Mamy tysiąc pomysłów na reklamę Twojej Firmy. Jeśli powierzysz nam promocje swojego produktu to oznacza, że znalazł się on w odpowiednich rękach. Znudziła Ci się twoja strona www...? pewnie nie była projektowana przez Twenty :)

Rozkład zajęć i cennik można znaleźć na www.twentyrockers.pl

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Świetna oferta. Szkoda, że na zabawę sylwestrową nie zdążymy podszkolić się w tańcu, ale do końca karnawału z pewnością będziemy mogli popisać się nowymi umiejętnościamy w tym zakresie.
Nie mogę doczekać się pierwszych zajęć.