8 lutego 2009

Przytulne DwaZero


Nie chwalilismy się tym, ale Gruszka poza tym, że niesamowicie tańczy, to ma czarny pas i 9 dan w karate. Potrafi też obezwładnić człowieka w czasie krótszym niż uderzenie serca. Zdjęcie mówi samo za siebie.

Ale tak na serio, to mamy dla Was kilka informacji :)
Po pierwsze, uruchomilismy możliwosć wynajmowania sali. Jeżeli macie ochotę potańczyć, możecie smiało wpadać gdy nie ma zajęć w Szkole Tańca (po wczesniejszym ustawieniu się z nami) i potrenować dodatkowo. Dokładne info na miejscu.

Po drugie, Ariel udoskonalił technikę palenia w piecu, dzięki pomocy kominiarzy. W związku z tym w Twenty robi się teraz naprawdę ciepło i przytulnie :) Po częsci, na pewno stoi za tym też trochę pogoda, ale tak czy inaczej jeszcze przyjemniej da się tu spędzać czas. Masakrycznie pozytywnie działa na nas fakt, że czasem zostajecie po zajęciach żeby chwilę odpocząć, ładujecie się na kanapę i gadacie z nami o tym co robimy.. O innych stylach, o fotach i designie, o tym jak chcemy promować 20ROCKERS, o tym jak zalapać się na sesję foto, planach na warsztaty itd. Róbcie to częsciej! Fajnie się z Wami rozmawia, liczymy że każda taka pogaducha wniesnie cos swieżego do naszych głów ;)

Po trzecie, własnie trwają sesje instruktorów, promujące style. Zorientowaliscie się zresztą, że w pomieszczeniu obok coraz częsciej błyskają lampy a drzwi są zasłonięte... To wszystko powiązane jest z tym co planujemy. A planujemy naprawdę sporo i mamy nadzieję, że przekonacie się o tym jeszcze w tym miesiącu. Obok fota Flamenco. Szczerze wierzymy, że ta paczka niespodzianek nakręci Was na Taniec i 20ROCKERS jeszcze mocniej!


Po czwarte, całkiem niedawno jedna z naszych tancerek pomogła Arielowi w wykonaniu pewnej sesji zdjęciowej. Generalnie to była modelką ;) Efekty ich pracy możecie sprawdzić na sajcie Szajby: www.arielhajbos.com

W sumie to chyba tyle, dodatkowo zdradzimy też, że w tym tygodniu znowu bierzemy się za malowanie. Więc tak samo jak za oknem, u nas też nadciąga wiosna!

Do zobaczenia na zajęciach!

11 komentarzy:

Anonimowy pisze...

milo z tą salą;) kurcze ;) Rozwijacie sie!

Ile będzie kosztowało wynajęcie sali, i za ile?;)
Tańczę taniec towarzyski w jednym z bialskich klubow, i z chęcią przydał by się zajęcia przed Turniejem alboo coś ;)ca

Anonimowy pisze...

a można u was zamówić plakat 20R?? kiedy, jak i za ile??

TWENTY ROCKERS pisze...

Wynajem sali liczy się od godziny. 20pln za pierwszą osobę + 5pln za każdą kolejną. Np. Przychodząc z partnerką poćwiczyć, płacisz 25pln za godzinę (20pln za siebie + 5pln za nią). Zapraszamy ;)

Plakat można zamówić, jak najbardziej - zajmujemy się tym. Projekt i druk. Kiedy? To zależy od Ciebie. Jak? Przyjdź, powiedz czego potrzebujesz i zobaczymy co da się zrobić. Za ile? To zależy od kilku czynników, m.in. formatu, przeznaczenia, terminu w jakim go potrzebujesz i wielu innych rzeczy. Przyjdź, zagadaj - odpowiemy w miarę możliwości :)

Anonimowy pisze...

w czasie zajęć i tak jest gorąco, a okna tylko lekko uchylone, lustra parują;PPP

Anonimowy pisze...

Otwierając okna lustra będę parować bardziej powietrze zimne będzie się skraplać i osiadać na lustrach. Pozatym wszystkie osoby wytwarzają ciepło z czym wiąże się podniesienie temperatury w pomieszczeniu lustro tak szybko nie łapie temperatury wiec jego temperatura jest niższa i powietrza skrapla się na nim. Mówiąc krótko o tej porze rok na tej sali będzie to nieuniknione

Anonimowy pisze...

a mi codzio o ten plakat, co wisi u was na drzwiach wejściowych ;DD ;-)

TWENTY ROCKERS pisze...

Napisales(as) ze chcesz zamowic plakat, wiec zle sie zrozumielismy.

jezeli chcesz DOSTAC plakat 20r, wystarczy poprosic przed albo po zajeciach ;]

Anonimowy pisze...

przepraszam, ja tez sie pomyliłam ;**

Anonimowy pisze...

:) :)

Anonimowy pisze...

Dostać? Czyli za darmo czy jednak trzeba zapłacić? :D

TWENTY ROCKERS pisze...

nasze plakaty 20r mozna dostac za darmo.

placisz jedynie, jesli chcesz nam zlecic zaprojektowanie jakiegos plakatu lub grafiki