23 lutego 2009

Rywalizacja w TwentyW ciemnej otchłani, naszych nie do końca zdrowych umysłów, narodził się kolejny pomysł. Tym razem organizujemy dla wszystkich uczestników zajęć w 20R Otwarty Konkurs Taneczny!

Niezależnie od tego w której grupie ćwiczysz, jeżeli czujesz się na siłach: możesz skonfrontować się z innymi! Nie ma podziału na grupy zaawansowania i style, nie ma znaczenia ile masz lat - tutaj wszyscy są równi, liczy się to jak tańczysz! Chcemy nakręcić Was na zdrową rywalizację i współpracę, umożliwić Wam poznanie ludzi z innych grup zajęciowych oraz ogarnąc wspólną dla wszystkich, grubą imprezę ;]

Zasady są proste: zgłaszacie się w ekipach dwu lub trzy osobowych, wysyłając nam mejla na zapisy@twenty.pl w treści podajecie swoje imiona i nazwiska, oraz grupy w których ćwiczycie, dopisując KONKURS TWENTYROCKERS. Każdy skład, w dniu imprezy, będzie miał 3 minuty na zaprezentowanie jury swojego układu. W sumie 3 długie minuty żeby pokazać się innym, zajrać wszystkich swoim tańcem i zgarnąć wszystko: ponadwiekową chwałę, darmową sesję foto, megawielki poster wykonany w studiu projektowania graficznego + kilka bonusów, o których dowiecie się już po zapisach.

Wygrywa najlepsza ekipa, wszystkich traktujemy tak samo. Jury będzie oceniać przede wszystkim Waszą kreatywność i poziom wkręcenia się w taniec.

Zapisy trwają do końca tego tygodnia, 1 marca godz. 23:59 Impreza odbędzie się w niedzielę, 8 marca, więc macie dwa tygodnie na przygotowanie się. Mamy w planach kilka niespodzianek w związku z tą akcją, dokładniejsze info pojawi się po zapisach. I tym razem mamy nadzieję nieźle Was zaskoczyć ;)

Pytajcie. Wysyłajcie mejle. Komentujcie ten wpis. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

17 komentarzy:

Anonimowy pisze...

o mamo, ja bym poszła ale aż tak bardzo umieć tańczyć nie umiem :(
a kto będzie w jury?

Anonimowy pisze...

ja bym poszla ale nikogo nie znam zabardzo i nie wiem z kim w grupie byc !! ehh ;p

TWENTY ROCKERS pisze...

Tu chodzi o kreatywność! Wykorzystanie tego co już potraficie, w maksymalnie dobry sposób! I to będziemy oceniać. To co już potraficie i jak to wykorzystacie ;) Skład jury jest jeszcze nie ustalony..

Myślimy nad ew. wprowadzeniem kategorii solówek, bądź dołożenie możliwości startowania solo. Ale o tym dowiecie się w ciągu kilku najbliższych dni. Musimy rozważyć za i przeciw...

Anonimowy pisze...

w sumie to tez chyba zawczesnie zeby solo wystepowac bo sama bym sie nie odzwazyla jeszcze,wiedząc ze dopiero od msc sie ucze ;p

Anonimowy pisze...

Przypuszczam że wpaść żeby popatrzeć będzie niemożliwa ze względu na prawo do odrobiny sekretu (wasza chytra taktyka aby zmusić ciekawskich do udziału), oraz brak miejsca. Czy może pozytywnie się mylę ^^?

Anonimowy pisze...

a czy wszyscy co uczą się tańczyć w 20R będą mogli przyjśc na impreze?

TWENTY ROCKERS pisze...

ZARAZ ZARAZ!
Nie zapominajcie, że wszystkie grupy w 20R zaczęły zajęcia w styczniu, więc może poza paroma drobnymi wyjątkami nie ma osób, które tańczą dłużej niż wy!

I o to nam właśnie chodzi - chcemy sprawdzić na co Was stać po tych dwóch miesiącach. Potraktujcie to przede wszystkim jako dobrą zabawę, a nie jako walkę na śmierć i życie.

Co do tego kto będzie mógł oglądać a kto nie to nie zadecydujemy do póki nie pozgłaszacie się do nas. Najpierw muszą być składy, które wezmą udział w konkursie, a dopiero później będziemy myśleć o tych, co się wstydzą :p

K.T :* pisze...

bardzo fajny pomysl :) tylko 3min to troszku za duzo zmniejszcie troszku :) a tak to zajebiscie :*

tobi pisze...

to chyba nie chodzi o to że ma być 3 min i koniec. To chyba logiczne że do 3 min prezentacja ma trwać i czy ktoś zrobi 1, 2 czy 3 to niema znaczenia po 20 sek widać kto co prezentuje.

TWENTY ROCKERS pisze...

Dokładnie! Występ nie ma mieć 3 minut z zegarkiem w ręku, może trwać krócej, ale nie dłużej niż 3 minuty. Ustaliliśmy taką górną granicę, bo wierzymy w Wasz zapał do tańca i gdyby Wam nie dać ograniczenia to pewnie tańczylibyście cały wieczór :)

Jeśli jesteście osobami które nie chca tańczyć tylko dla siebie to zapraszamy serdecznie do brania udziału. Pamiętajcie: mamy się dobrze bawić i troszkę pochwalić tym co umiemy. Do odważnych świat należy! :)

Anonimowy pisze...

paroma drobnymi wyjatkami ?! nie powiedzialabym ;d w mojej grupie wyjatkami sa osoby ktore dopiero zaczely tanczyc ;d

Anonimowy pisze...

no dokladniee!!!:]

Anonimowy pisze...

a ile grup wystartuje ?

Anonimowy pisze...

każdy kto chce może wystartować. dla wszystkich konkurs.

Anonimowy pisze...

a co z tymi koszulkami?
już się doczekać nie mogę, kiedy będę je nosiła xD

Anonimowy pisze...

Wiadomo,że w 20R sa rożne style,ale czy osoby z np.flamenco czy salsy czy capoery(chyba tak się pisze ;p)-a są to nieco odmienne style,też będą brać udział?

Anonimowy pisze...

no konkurs dla wszystkich więc myślę, że tak ale to trudne porównać te wszystkie techniki gdy każda jest inna... :)t