31 stycznia 2009

NOWA GRUPA HOUSE!Warsztaty Hip Hopu już się zaczęły, a my pragniemy przypomnieć Wam, że od lutego ruszamy z nową grupą House.
Zajęcia będą we wtorki od 15:30 do 17:30 a poprowadzi je Grucha (Adam Bruchacki).
Koszt zajęć to 60 pln miesięcznie.

Na temat samego tańca pisalimy już wczeniej, ale i tak najlepiej ilustruje go ten film:

12 komentarzy:

Anonimowy pisze...

czy beda warsztay z Flamenco?

TWENTY ROCKERS pisze...

beda.
jednak w najpierw musimy skompletować grupe.

zapisy trwaja

Anonimowy pisze...

czy tomek moze zrobić tak że dla osób lepszych to bedzie zaawansowana grupa a dla goryszych będzie grupa inna ?

TWENTY ROCKERS pisze...

nie ma lepszych i gorszych.
sa tylko tacy ktorym dobrze wychodzi a niektorym jeszzce lepiej.

myslimy nad podzialem, ktory by byl dobry dla Was (by kazdy z Was moglby sie rozwijac). mozliwe ze wprowadzimy go juz od marca.

poki co cwiczcie, by kazdy byl tym ktoremu idzie jeszcze lepiej ;]

Anonimowy pisze...

Czy tak jak wyżej będzie z wszystkimi stylami?

Mieliście nas zaskakiwać, jakieś projekty, zajawki, sesje zdjęciowe i co się dzieje z waszymi głowami pełnymi pomysłów?

TWENTY ROCKERS pisze...

A co to za niespodzianki które wcześniej się wyjawia? Głowy pracują. Pomysły są. Zajawki i projekty również. Jeszcze czeka nas w 20 dużo malowania, dużo upiększania i dużo świeżości.

Natruralne jest to, że Twenty Rockers musi też funkcjonować poza niespodziankami. Uwierzycie w to? Ciągła organizacja warsztatów, sesje promocyjne stylów tańca, papierkowa robota, czy odkurzanie po zajęciach też zajmują trochę czasu :) Mamy o tyle lepiej od Was, że przesiadujemy tu całymi dniami. Wierzcie w to lub nie: sprawia nam to masę frajdy.

Podział grup na grupy (mimo że dziwnie to brzmi) to sprawa indywidualna dla każdej grupy, instruktora i nas samych. Nie możemy narazie zdradzać Wam odnośnie tego szczegółów, wszystko jest w fazie planowania, nic nie jest pewne do konca. Jeszcze raz: ćwiczcie! Po to tu jesteście :)

Fot grupowych narazie robić nie możemy, bo skład części grup zajęciowych jest jeszcze nie ustalony. Krótka piłka.

Jakkolwiek, żeby nie pozostać gołosłownymi, obiecujemy Wam ruszyć z tym wszystkim jeszcze mocniej i z jeszcze większą parą.

Tymczasem! Zapraszamy na warsztaty Tańca Brzucha :)

PS. Ariel zaprasza do studia foto, każdą osobę żądną zdjęć z głową na karku i niebanalnym pomysłem ;* Obiecał wypełznąć z kotłowni, specjalnie dla Was.

Anonimowy pisze...

Czy zdjęcia, mówiąc wprost, kosztują czy raczej jest to swojego rodzaju wymiana, tzn. ja przychodzę "użyczam" swojego ciała i pomysłu, a Ariel to fotografuje i ma z tego korzyści-zamieszcza na stronie. Dobrze to rozumiem?

TWENTY ROCKERS pisze...

Kwestia indywidualna dla każdej sesji. Zależy ona od masy różnych czynników: np. czy, gdzie i w jaki sposób będą te zdjęcia publikowane, czy mają charakter komercyjny czy tylko indywidualny. Czy są to np. zdjęcia do portfolio modela/modelki, zdjęcie do szuflady, prezent dla kogoś, czy tylko lub dodatkowo, autorskie prace Ariela itd. Czynników determinujących jest naprawdę masa.

Dodatkowo nasz kotłownik, buduje pewnego rodzaju listę osób chętnych do pozowania, aby w razie potrzeby później kontaktować się z potencjalnymi modelami/modelkami, a wymierność zarówno 'korzyści' jak i 'pracy' obu stron pozostaje ciężka do zmierzenia.

Tak jak mówiliśmy: najlepiej wpaść i porozmawiać z nim konkretnie osobiście, nawet jeżeli interesują Cię tylko informacje, on najlepiej to przedstawi i wyjaśni, bo każda taka sesja to sprawa indywidualna zarówno dla modela jak i fotografa :)

Anonimowy pisze...

oj chyba nie wszystkim sprawia to mase frajdy ;] nasz instruktor ma nas chyba serdecznie dosyc.;d

K.T :* pisze...

ktory? bo napewno nie ja :P

Anonimowy pisze...

czy w poniedziałki będą zajęcia z House, bo we wtorki mi nie pasuje , żeby się teraz zapisać.
Na twentyrockers.pl jest napisane, że w poniedziałki też są

TWENTY ROCKERS pisze...

o widzisz jakim madrym czlowiekiem jestes? sam(a) sobie odpowiedziales(as) ;]