4 stycznia 2009

RUSZAMY


Dobra. Dziś pierwszy dzień. Odpalamy szkołę tańca.
Zobaczymy jak będzie. Na pierwszy ogień idzie House, Breaking i Flamenco. Jutro kolejny dzień i kolejne zajęcia. W międzyczasie dalej będziemy wykańczać studio projektowania i akademię Capoeira. Planuemy też wzbogacać i aktualizować już urządzone elementy 20ROCKERS.
A teraz parę istotnych dla Was informacji:
Na pierwszym miejscu stawiamy wygodę i komfort ćwiczących. W związku z tym przygotowujemy pewne zasady, jakie będą obowiązywały. Już wkrótce roześlemy je na maila uczestnikom i zawisną one w Twenty Rockers, ale już teraz chcemy napisać parę rzeczy, by wszystko było jasne:

01
Czy można przyjść popatrzeć na zajęcia?

Niestety nie. W trosce o komfort ćwiczących nie ma możliwości obserwacji treningów.

02
Czy na zajęcia mogę przyprowadzić ze sobą brata/siostrę/tatę/mamę/kolegę/...?

Możesz pod warunkiem, że jest on/ona na liście zajęć Tej samej grupy co Ty. Jeśli nie, niestety w zajęciach mogą brać udział TYLKO osoby które są na liście grupy (nie mylić z listą rezerwowych). Twoja rodzina czy znajomi nie mogą też obserwować zajęć (patrz wyżej).

03
Czy mogę wziąć aparat/kamerę i pocykać fotki lub nakręcić filmik?

Nie. Nagrywanie i robienie zdjęć uczestnikom, instruktorom i sali podczas zajęć jest niedozwolone.

04 Co zrobić jeśli przyjdę wcześniej a drzwi będą zamknięte?
W czasie zajęć zamykamy drzwi, by ograniczyć wszelki ruch w Twenty Rockers, który mógłby przeszkadzać w zajęciach. Drzwi otwieramy na 20 minut przed rozpoczęciem kolejnych zajęć. Po wejściu do Twenty Rockers obowiązuje bezwzględna cisza. Ćwiczący nie chcą, by im ktoś przeszkadzał, tak jak Wy nie będziecie chcieli być rozpraszani podczas swoich zajęć tanecznych.
Wobec tego:
Czekaj cierpliwie aż zegar wybije 20 minut przed Twymi zajęciami (jeśli przyszedłeś na swoje zajęcia) lub skontaktuj się z nami telefonicznie (jeśli przybywasz w innej sprawie*).
* Jeśli Twoja sprawa to "przyszedłem zobaczyć jak to wygląda" to niestety musisz przyjść wtedy, kiedy nie będzie zajęć.

Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania, piszcie w komentarzach, z przyjemnoscią odpowiemy.

Jak widzicie, staramy się, by wszystko odbywało się jak najlepiej. Kładziemy nacisk na jakość, nie na ilość, bo wierzymy, że tylko w ten sposób Twenty Rockers będzie funkcjonowało reprezentując wysoki poziom.
Do zobaczenia w 20ROCKERS!

Krótkie Post Scriptum!
ZALEŻY NAM NA WASZEJ OPINII!
Kierujemy nasze słowa zarówno do tych którzy będą już po dzisiejszych zajęciach, jak i do tych którzy pojawią się w 20R w najbliższym czasie.

Chcemy poznać Wasze zdanie o tym miejscu, intruktorach, zajęciach, o nas i wszystkim co przyjdzie Wam do głowy. Chcemy żebyscie dali nam znać co siedzi w Was, odnosnie tego co tworzymy. Piszcie maile, komentarze pod postami, posty na forum COJESTMIASTO w temacie o 20R (na liscie po prawej znajduje się odnosnik). Pamiętajcie że tworzymy to miejsce z mysla o Was, a 20R to nie tylko taniec! Chętnie pogadamy z każdym ;]

7 komentarzy:

Anonimowy pisze...

a gdzie bedziemy mieli mozliwosc przebrania sie?

TWENTY ROCKERS pisze...

do tego celu sa przygotowane wieszaki i półki na buty. ci, ktorzy potrzebuja wiecej intymnosci, w tym celu moga udac sie do lazienki, a tym, ktorzy chca usiasc, mamy mega wygodna kanape ;]

Anonimowy pisze...

czyli 20 min bedziemy na zajeciach innej grupy? mam nadzieje,ze nie bedziemy im przeszkadzac w tancu ani rozpraszac.mam rowniez nadzieje ,ze zadbacie o odpowiednia atmosfere i zarazicie wzystkich swoim optymizmem.

Anonimowy pisze...

House poszedł na pierwszy ogień ale sobie poradził. Jak dla mnie bomba :D Pozdrawiam!

Anonimowy pisze...

nie wiem czemu ale strasznie sie denerwuje przed tymi zajeciami ;D ale jednoczesnie nie moge sie doczekac. mam tylko nadzieje ze na wejscie nie bedziecie kazali mi tanczyc solo xD

Anonimowy pisze...

jak to nie;]

Anonimowy pisze...

ojj kazdy sie denerwuje ;) normalne.