10 stycznia 2009

PREZENTY OD WAS DLA NAS

Dobro uczestników nie zna granic. Dziekujemy, ale naprawdę nie musicie nas obdarowywać. Po każdym dniu zajęć zostawiacie nam kilka prezentów. I tak po pierwszym tygodniu w naszej kolekcji mamy już jakie kolczyki, szaliki, buty, bluzka, etc.
Jeszcze raz podkrelamy, że pomimo, że to bardzo miłe z Waszej strony nie potrzebujemy tego, zachowajcie te rzeczy dla siebie. Buty i bluzka są na nas za małe, szaliki za krótkie, a kolczyki nie w naszym typie.
Swoje skarby możecie zabrać codziennie w godzinach zajęć lub na godzinę przed pierwszymi zajęciami w danym dniu.
Pamiętajcie, o swoich rzeczach ;]

4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Drogie 20R. Jak obstawiacie, kiedy uda wam się zakończyć roboty tak na tip top? I czy będziecie oprowadzać swoje "dzieci" rockersowe aby pokazać co tam macie jeszcze ukrytego. :D

TWENTY ROCKERS pisze...

trudno powiedziec, gdyz co troche do glowy przychodza nam nowe patenty ;]

widza to ci, ktorzy przychodza na zajecia. nowe drzwi, kotara, wykladziny... co troche cos sie zmienia i bedzie sie zmienialo jeszcze przez jakis czas. troche ogranicza nas mroz (przez ktory ciezko nam zadbac o elewacje i wyglad zewnetrzny 20r, oraz o klatke schodowa) a troche zajecia (wieczorami nie mozemy wiercic i uzywac mlotka ;).

szacujemy ze za miesiac najdalej 20r powinno byc ukonczone w 98%

Anonimowy pisze...

A no to fajnie. Projekt jest super i jestem z wami. Pozdrawiam :)

Anonimowy pisze...

Ja mam taka mała propozycje:) jak by dało się coś zrobić...to moze moglibyscie zorganizować jakiś wyjazd w formie warsztatow w wakacje:) myslę że było by sporo chętnych:)